Vlhovú iba minúty delili od možnej tragédie, z auta vystúpila tesne pred hrôzostrašnou haváriou

24. septembra 2018

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 24. septembra (WebNoviny.sk) – Úspešnú slovenskú slalomárku Petru Vlhovú iba minúty delili od možnej tragédie. Jej auto bolo súčasťou nepríjemnej havárie. „Iba tri minúty pred nehodou som vystúpila z tohto auta,“ napísala Petra Vlhová na instagrame a informoval o tom portál cas.sk.

Odporúčame:
Petra Vlhová si robí kapitánsky kurz na jachte, má za sebou aj výcvikovú plavbu

Slovenka pripojila aj fotografiu automobilu „opretého“ o stĺp a ležiaceho na boku. „Vinník bol človek, ktorý išiel veľmi rýchlo a vpálil do nášho auta. Auto vyletelo na bok a narazilo do stĺpu. Nikomu sa nič nestalo, ale naše auto je na totálku. Strecha nad hlavou bola zdemolovaná tak, že keby tam sedí niekto vyšší, tak si to nechcem ani len predstaviť, čo by bolo. Ešte nebol náš čas, žijeme a užívame si ďalej tento nádherný život,“ doplnila Petra Vlhová.Dvadsaťtriročná Liptáčka má na svojom konte štyri prvenstvá v slalomoch Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

Viac k témam: dopravná nehoda, Petra Vlhová
Zdroj: Webnoviny.sk – Vlhovú iba minúty delili od možnej tragédie, z auta vystúpila tesne pred hrôzostrašnou haváriou © SITA Všetky práva vyhradené.

Sľúbené odškodnenie farmárov po suchách zatiaľ v nedohľadne, zvažujú ďalšie protesty

BRATISLAVA 16. decembra (WebNoviny.sk) - Napriek viacerým ubezpečeniam a sľubom zo strany predsedu vlády Petra Pellegriniho a ministerky pôdohospodárstva Gabriely Matečne...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*