Video: Učiteľka začala študentom na hodine bezdôvodne strihať vlasy a spievať americkú hymnu

6. decembra 2018

VISALIA 6. decembra (WebNoviny.sk) – Zo zatiaľ nezisteného dôvodu začala učiteľka chémie na strednej škole v kalifornskom meste Visalia v stredu počas hodiny strihať žiakom vlasy. Ako sa vyjadril jeden zo študentov pre kalifornský spravodajský server ABC30, učiteľka už vstúpila do triedy s tým, že má v ruke nožnice, a že dnes je „strihací deň“.

Študenti si však mysleli, že si iba robí žarty a k žiadnemu strihaniu vlasov nedôjde. Neskôr si však 52-ročná Margaret Gieszinger zavolala dopredu jedného študenta, posadila ho na stoličku a začala mu strihať vlasy a hádzať ich razantne za seba.

Ako ukazuje videozáznam z tejto bizarnej udalosti, ktorý zverejnila televízia KFSN-TV a šíri sa aj na sociálnych sieťach, popri strihaní študenta si učiteľka piskľavým hlasom spievala americkú hymnu.

Neskôr začala ešte s nožnicami naháňať ďalšiu študentku a aj tej chcela ostrihať dlhé vlasy. Študenti z jej hodiny ušli a udalosť nahlásili vedeniu školy. Profesorku s nožnicami zakrátko zatkla polícia a hrozí jej obvinenie zo zločinu ohrozovania dieťaťa. Informácie pochádzajú z agentúry AP a zo spravodajského serveru ABC30.

Polícia vykonala razie v Bavorsku proti neonacistickej organizácii a zatkla štyroch ľudí

BERLÍN 12. decembra (WebNoviny.sk) - Nemecká polícia v utorok vykonala razie na pätnástich rôznych miestach po celom Bavorsku v rámci koordinovaného záťahu proti neonacis...

Viac k témam: polícia, učiteľka
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Učiteľka začala študentom na hodine bezdôvodne strihať vlasy a spievať americkú hymnu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*