Video: Polícia pátra po mužovi, ktorý v ZOO zaútočil na samicu hrocha a víťazoslávne utiekol

14. augusta 2018

LOS ANGELES 14. augusta (WebNoviny.sk) – V Los Angeles riešia nezvyčajný prípad násilia voči zvieratám po tom, čo minulý týždeň istý muž v miestnej zoologickej záhrade vnikol do ohrady a zaútočil na hrocha.

Odporúčame:
V americkom útulku usmrcovali mačiatka zmrazovaním bez ich uspatia

Ako v utorok informoval denník Los Angeles Times, polícia skúma video, ktoré z tohto prípadu existuje, no osobu, ktorá útočila na hrocha, sa zatiaľ mužom zákona nepodarilo identifikovať.

Na záberoch vidno, ako muž prelieza ohradu výbehu, v ktorom žijú hrošice Rosie a Mara, a zakráda sa k menšej z nich. Následne ju celou silou udrie do chrbta a keď jej matka zdvihne hlavu, začne utekať preč a ruky drží víťazoslávne nad hlavou.

Šalenu náladu na oslavách 4. narodenín Bory Mall spôsobili Kandráčovci

Že sa východniari vedia zabávať sa ukázalo v najzápadnejšom nákupnom centre na Slovensku. Bory Mall sa z nováčika stalo po 4 rokoch už tradičným nákupno-zábavným ...

Hovorkyňa losangelskej zoo April Spurlock v tejto súvislosti pripomenula, že „nepovolená interakcia so zvieratami je nebezpečná pre zvieratá, ale v mnohých prípadoch aj pre ľudí“. Pracovníci zoologickej záhrady prvýkrát v jej histórii umiestnili na ohradu s hrochmi nápis „Nevstupovať“.

Viac k témam: týranie zvierat, Zoo
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Polícia pátra po mužovi, ktorý v ZOO zaútočil na samicu hrocha a víťazoslávne utiekol © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*