Video: Neznámy muž s južanským prízvukom nahlásil bombu v kanceláriách CNN na Manhattane

7. decembra 2018

NEW YORK 7. decembra (WebNoviny.sk) – Polícia, ktorá pre bombovú vyhrážku prehľadala kancelárie americkej televízie CNN na newyorskom Manhattane, potvrdila, že nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Policajti objasnili, že CNN prijala vo štvrtok po 22:00 tamojšieho času telefonát, v ktorom muž s južanským prízvukom uviedol, že v priestoroch budovy Time Warner sa nachádza päť výbušnín.

Úrady miesto okamžite evakuovali a bezpečnostná služba začala s prehľadávaním. Následne budovu obsadili policajné jednotky so špecializovaným tímom.

Zástupcovia CNN predtým potvrdili, že krátko po 22:30 tamojšieho času sa v redakcii ozvala zvuková signalizácia ohlasujúca evakuáciu. Časť budovy evakuovali aj v októbri po tom, ako na miesto doručili podozrivú zásielku.

Opozícia Dankov osobitný odvod striktne odmieta, vraj prinesie len zvýšenie cien potravín

BRATISLAVA 13. decembra (WebNoviny.sk) – Poslanci NR SR vo štvrtok začali 39. schôdzu parlamentu prerokovaním zákona o osobitnom odvode obchodných reťazcov, ktorý vrátil ...

Viac k témam: bombový poplach, Manhattan, New York, televízia CNN
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Neznámy muž s južanským prízvukom nahlásil bombu v kanceláriách CNN na Manhattane © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*