Turecká polícia vykonala razie, zadržala desiatky podozrivých z členstva v Islamskom štáte

25. mája 2018

ANKARA 25. mája (WebNoviny.sk) – Turecká polícia zatkla najmenej 51 osôb podozrivých z členstva v teroristickej organizácii Islamský štát. Stalo sa tak počas razií protiteroristických jednotiek, ktoré sa súbežne uskutočnili na 16 miestach v Istanbule. Všetci zadržaní sú cudzinci, detaily o krajinách ich pôvodu polícia nezverejnila.

Odporúčame:
Polícia zadržala kamaráta útočníka z Paríža, je obvinený z napojenia na terorizmus

Polícia vo svojom piatkovom vyhlásení označila zadržaných za „zahraničných bojovníkov“. Všetci buď cestovali, alebo plánovali vycestovať do „konfliktných zón“. Tými polícia zrejme myslela Sýriu a Irak.

Viac k témam: Irak, Islamský štát, polícia, Sýria, teroristická skupina, terorizmus
Zdroj: Webnoviny.sk – Turecká polícia vykonala razie, zadržala desiatky podozrivých z členstva v Islamskom štáte © SITA Všetky práva vyhradené.

HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt. Spoločnosť nadobudla priestory pri stanici Farringdon West, kde postaví kancelársku budovu nad železničnou traťou Crossrail.

LONDÝN 14. augusta 2018 (WBN/PR) - Spoločnosť HB Reavis, medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov, potvrdila svoje odhodlanie posilniť svoju prítomnosť v L...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*