Trump vyzýva Kongres na urýchlený pokrok s daňovou reformou

13. septembra 2017

WASHINGTON 13. septembra (WebNoviny.sk) – Americký prezident Donald Trump vyzval v stredu zákonodarcov, aby urýchlene pokročili s reformou daňového systému. „Schvaľovací proces najväčšieho balíka znižovania a reformy daní v histórii našej krajiny začne čoskoro. Konaj rýchlo, Kongres!“ uviedol prostredníctvom sociálnej siete Twitter. O daňovej reforme Trump hovoril v utorok so skupinou republikánskych a demokratických senátorov.

Odporúčame:
Donald Trump je už deväťnásobným starým otcom, Ericovi Trumpovi sa narodil syn

Radikálne zmeny daňových zákonov sú pre Trumpa a republikánov najvyššou prioritou po tom, čo ich úsilie o zvrátenie zdravotníckej reformy bývalého prezidenta Baracka Obamu doteraz nebolo úspešné. Trump sľubuje nový zjednodušený daňový systém vrátane nižších daní pre firmy aj súkromné osoby, podrobnejšie však svoje plány zatiaľ nekomentoval. Šéf legislatívneho oddelenia v Bielom dome Marc Short ale v utorok uviedol, že zverejnenie základných bodov daňovej reformy je „otázkou dní, nie týždňov“.

Viac k témam: dane, Donald Trump, reforma
Zdroj: Webnoviny.sk – style=“text-decoration: underline“>Trump vyzýva Kongres na urýchlený pokrok s daňovou reformou © SITA Všetky práva vyhradené.

Foto: Sopka Sinabung sa opäť ozvala, chrlila popol do výšky päť kilometrov

JAKARTA 19. februára (WebNoviny.sk) - Sopka Sinabung na indonézskom ostrove Sumatra sa opäť ozvala. V pondelok ráno chrlila popol do výšky 5000 metrov.O...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*