Sima Martausová rozdáva muffiny ľudom z Vlkolinca

12. septembra 2017

BRATISLAVA 12. septembra (WebNoviny.sk) – Slovenská speváčka Sima Martausová zverejnila videoklip k piesni Čokoláda z albumu Smej sa duša moja (2016). „Pieseň Čokoláda je celá myslená metaforicky. Čokoláda reprezentuje niečo, čo človeka dokáže urobiť šťastným. Každý môže mať takú svoju ‘čokoládu’ a každý si je továrňou na svoju radosť,“ vysvetlila interpretka v rozhovore pre agentúru SITA.

Odporúčame:
Martin Harich sa teší z nového albumu Mapy

Klip k singlu nakrúcala speváčka spolu dva dni. „S chlapcami z Moovi, ktorých mi odporučil Maťko Harich, sme pobehali celé okolie Ružomberka, Ľubochňu, Komjatnú a Vlkolínec. V klipe účinkuje cukrárka Aďka Kubasová, ktorá si nedávno otvorila cukrárničku v Komjatnej a pečie tam koláčiky, tortičky a muffiny. Zatiaľ čo ja brázdim dedinu na bicykli, ona pečie tortu a muffiny a na konci klipu ich rozdávam ľuďom,“ priblížila Martausová, ktorá mala z reakcii Vlkolínčanov podľa vlastných slov veľmi dobrý pocit.

„Všetci, ktorých sme ponúkli napečenými dobrotami, reagovali veľmi pekne, zobrali si, tešili sa z toho. Bola tam dokonca jedna babička, ktorá za mnou vybehla, že aj ona chce dať niečo mne, keď ja som dala jej, a darovala mi pamajorán, ktorý sama trhala. To bolo veľmi sympatické. Ešte mi aj chytila ruku a zaželala mi všetko dobré do života. Vlkolínec má málo obyvateľov, boli tam takí tradiční ľudia. Uprostred dediny majú studňu, v ktorej si jedna pani práve, keď som šla okolo, ručne prala koberec. A ďalší pán sa o tú studňu opieral, asi bol trochu pripitý cestou z krčmy, a keď som mu šla dať muffin, tak on že: ‘Poď, ja ti dám pivo!’,“ zasmiala sa speváčka.

Ľahká americká ropa zlacnela, znížila sa aj cena zlata a striebra

NEW YORK 17. júna (WebNoviny.sk) - Ceny ropy v piatok oslabili. Dôvodom boli dohady, že ropné štáty by mohli rozhodnúť o zvýšení ťažby na budúcotýždňovom zasadaní Organiz...

Odporúčame:
Celeste Buckingham a Samuela Tomečka spojila láska k hudbe, zverejnili videoklip k piesni Shoes

„A ďalší pán mi dal zas centrofixku. Všetci ma skrátka za tie koláčiky obdarúvali. Ani nevnímali, že ich točia kamery, nehanbili sa, neriešili to,“ dodala 29-ročná rodáčka z Považskej Bystrice.

Viac k témam: čokoláda, Sima Martausova
Zdroj: Webnoviny.sk – style=“text-decoration: underline“>Sima Martausová rozdáva muffiny ľudom z Vlkolinca © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*