Rodičia popravili svoje deti elektrinou za nedovolený milenecký vzťah

13. septembra 2017

KARÁČÍ 13. septembra (WebNoviny.sk) – Šestnásťročné dievča a jej osemnásťročného priateľa popravili ich vlastní rodičia za to, že boli v mileneckom vzťahu, ktorý ich rodiny nepovolili. Informovala o tom v stredu pakistanská polícia. Ich vlastní otcovia a strýkovia ich mali popraviť elektrinou a vykonať tak rozhodnutie kmeňovej rady, ktorá rozhodla, že chlapec s dievčaťom pošpinili česť oboch rodín.

Odporúčame:
Polícia zatkla členov death metalovej kapely, sú obvinení zo znásilnenia ženy v kúpeľni autobusu

Podľa policajného predstaviteľa Rao Anwara našli telá oboch popravených zakopané neďaleko juhopakistanského mesta Karáčí. Polícia už pozatýkala mužských príbuzných oboch obetí.

Pri vraždách zo cti prichádza o život v Pakistane každoročne viac ako tisíc ľudí, pričom v drvivej väčšine prípadov ide o ženy.

Čína vracia Trumpovi úder, zvyšuje dovozné clá na stovky amerických produktov

PEKING 17. júna (WebNoviny.sk) - Čína zvyšuje dovozné clá na americké tovary v hodnote 34 mld. USD. Čínske ministerstvo financií v sobotu oznámilo, že krajina od 6. júla ...

Viac k témam: Karáči, smrť
Zdroj: Webnoviny.sk – style=“text-decoration: underline“>Rodičia popravili svoje deti elektrinou za nedovolený milenecký vzťah © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*