Policajtku z Dallasu prepustili v deň pohrebu suseda, ktorého omylom zastrelila

25. septembra 2018

DALLAS 25. septembra (WebNoviny.sk) – Policajtku z Dallasu, ktorá podľa vlastných údajov omylom prišla do bytu svojho suseda a zastrelila ho, prepustili v pondelok z práce. Stalo sa tak v rovnaký deň, keď zastreleného pochovali.

Amber Guygerová čelí obvineniam zo zabitia 26-ročného Bothama Jeana. Najprv ju vzali do väzby, neskôr ju však prepustili na kauciu.

Odporúčame:
Policajtka z Dallasu omylom zastrelila suseda v jeho byte, medzi dôvodmi bola zrejme aj rasa

Guygerová zastrelila Jeana 6. septembra v noci, keď sa vracala z práce. Policajtka, ktorá bola ešte v uniforme, oznámila streľbu dispečingu a privolanej hliadke povedala, že si myslela, že je vo svojom byte. Zraneného muža previezli do nemocnice, kde napokon zomrel.

Mladí slovenskí vedci môžu konkurovať svetovej špičke, v Botswane zaznamenali významný úspech

BRATISLAVA 15. decembra (WebNoviny.sk) - Mladí slovenskí vedci zaznamenali v Botswane významný úspech, keď si z medzinárodnej súťaže Olympiáda mladých vedcov (IJSO) odnie...

Čo ženu viedlo k streľbe, vyvoláva ešte mnoho otázok. Matka obete naznačila, že rolu mohla zohrať aj ich rasa. Policajtka je beloška a nebohý muž černoch.

Viac k témam: černoch, Dallas, polícia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajtku z Dallasu prepustili v deň pohrebu suseda, ktorého omylom zastrelila © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*