Ministerstvo zdravotníctva chce obstarať hygienické balíčky pre pacientov

20. augusta 2018

BRATISLAVA 20. augusta (WebNoviny.sk) – Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR chce obstarať hygienické balíčky pre pacientov. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania ide o propagačné materiály v celkovej odhadovanej hodnote 846 921.91 eura bez dane z pridanej hodnoty.

Odporúčame:
Elektronická zdravotná knižka môže odhaliť podvody, reaguje NCZI na prípady fiktívnych prehliadok

Každý balíček by mal obsahovať toaletný papier, jeden balíček hygienických papierových vreckoviek, toaletné mydlo, telový a vlasový šampón, zubnú kefku a zubnú pastu. Všetko bude zabalené v priehľadnom plastovom obale, na ktorom bude logo ministerstva.

Zákazku, ktorá sa nebude deliť na časti, bude tvoriť 904 348 hygienických balíčkov a má trvať 24 mesiacov. Podľa dostupných informácií v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ sa do obstarávania môže zapojiť aj skupina dodávateľov. Lehota na predkladanie žiadostí o účasť je do 20. septembra 2018.

V Banskobystrickom kraji stúpa počet chorých na chrípku, najviac ich je medzi deťmi

BANSKÁ BYSTRICA 16. novembra (WebNoviny.sk) – Epidemiológovia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Banskej Bystrici zaznamenali v porovnaní s uplynulým týž...

Viac k témam: Ministerstvo zdravotníctva SR, pacient
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo zdravotníctva chce obstarať hygienické balíčky pre pacientov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*