Clintonová predstavila novú knihu, vyrovnáva si v nej účty so sokmi

13. septembra 2017

NEW YORK 13. septembra (WebNoviny.sk) – Bývalá americká prezidentská kandidátka a ministerka zahraničia Hillary Clintonová predstavila v utorok svoju novú knihu, v ktorej sa vracia k dôvodom svojej prehry v minuloročných voľbách hlavy štátu.

Kniha sa volá What Happened a na jej prezentáciu prišli do kníhkupectva Barnes & Noble na Manhattane stovky ľudí. Clintonová si v nej vyrovnáva účty nielen s prezidentom Donaldom Trumpom, ktorého označila za „jasnú a aktuálnu hrozbu pre krajinu a svet“, ale aj s FBI či konkurentom z primárok Berniem Sandersom.

Odporúčame:
Donald Trump je už deväťnásobným starým otcom, Ericovi Trumpovi sa narodil syn

Trumpova hovorkyňa Sarah Huckabeeová Sandersová okamžite odsúdila „nepravdivé a bezohľadné útoky“, ktoré kniha prináša. „Myslím, že toto je smutný spôsob, ako pokračovať,“ skonštatovala.

Svedok vraždy bosa Sýkoru strieľal na pumpe, vďaka náhode nikoho nezranil

BRATISLAVA 24. novembra (WebNoviny.sk) - V rukách polície skončil muž, ktorý svedčí v prípade popravy mafiánskeho bossa z Bratislavy, napísal dnes webový portál televízie...

Dav pred kníhkupectvom však tento názor očividne nezdieľal a niektorí čakali v rade aj viac než päť hodín, aby sa s Clintonovou stretli.

Viac k témam: Donald Trump, Hillary Clintonová, kniha, USA
Zdroj: Webnoviny.sk – style=“text-decoration: underline“>Clintonová predstavila novú knihu, vyrovnáva si v nej účty so sokmi © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*