Bývalý thajský vojak znásilnil desiatky chlapcov, bol HIV pozitívny

8. novembra 2018

BANGKOK 8. novembra (WebNoviny.sk) – Viac ako 70 chlapcov vo veku od 13 do 18 rokov znásilnil bývalý thajský vojak, o ktorom policajti pri zatýkaní podľa jeho liekov zistili, že je HIV pozitívny.

Následné testy túto skutočnosť potvrdili. Štyridsaťtriročný Thajčan sa zoznamoval s chlapcami na Facebooku a na aplikácii Blued, ktorú využívajú najmä gejovia. Na oboch službách mal falošné profily s fotografiami cudzieho muža, za ktorého sa vydával, pričom od chlapcov vždy najprv žiadal, aby mu posielali svoje nahé fotografie.

Keď potom pri stretnutí zistili, že šlo o podvod a muž vyzerá úplne inak ako na fotografiách na internete, vydieral ich tým, že ak s ním odmietnu mať sex, zverejní ich nahé fotografie.

Viac k témam: HIV, znásilnenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalý thajský vojak znásilnil desiatky chlapcov, bol HIV pozitívny © SITA Všetky práva vyhradené.

Kalavská nesúhlasí s generovaním ziskov v zdravotníctve, peniaze sa musia použiť na iné účely

BRATISLAVA 16. novembra (WebNoviny.sk) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) nesúhlasí s generovaním neprimeraných ziskov v zdravotníctve. Informovalo o tom v tlačovej správe...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*