Bruno Mars ovládol nominácie na American Music Awards, cenu môžu získať aj autori hitu Despacito

12. októbra 2017

NEW YORK 12. októbra (WebNoviny.sk) – Americký spevák a hudobník Bruno Mars ovládol tohtoročné nominácie na American Music Awards. Rodák z Honolulu získal dovedna osem nominácií a to v kategóriách Interpret roka, Videoklip roka, Najobľúbenejší album – pop/rock, Najobľúbenejší interpret – pop/rock, Najobľúbenejší interpret – soul/r’n’b, Najobľúbenejší album – soul/r’n’b, Najobľúbenejšia skladba – soul/r’n’b a Najobľúbenejší interpret – adult contemporary.

O tri nominácie menej získali formácia The Chainsmokers, rapperi Drake a Kendrick Lamar a speváci Ed Sheeran a The Weeknd. Všetci menovaní sa pritom rovnako ako Bruno Mars uchádzajú aj o hlavnú cenu pre Interpreta roka. Štyri nominácie získali Justin Bieber, Daddy Yankee a Luis Fonsi, ktorí spolupracovali na letnom hite Despacito.

Udeľovanie American Music Awards sa uskutoční 19. novembra v losangeleskom Microsoft Theater.

Informácie pochádzajú z agentúry AP a webstránky www.billboard.com.

Slovenská spoločnost získala zákazku v Černobyle, vyvinuli špeciálne kontajnery na jadrový odpad

BRATISLAVA 16. júla (WebNoviny.sk) - Slovenská spoločnosť VUJE pomáha s likvidáciou jadrového odpadu v ukrajinskom Černobyle. „Pre Ukrajinu sme vyvinuli a d...

Viac k témam: American Music Awards, Bruno Mars, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk – Bruno Mars ovládol nominácie na American Music Awards, cenu môžu získať aj autori hitu Despacito © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*